بهترین برنامه مدیریت فونت ها به همراه آموزش

اگر شما طراح هستید مثلا طراح گرافیکی ، تایپیستر ، و یا هر گونه کاربر طراحی که باشی وقتی کارت با فونت ها می یو فته در بعضی موارد خیلی عذاب آور میشه

اگر شما هم مثل من طراح هستید قطعا فقط چندتا از فونتی که اسم و مدلش می شناسیم و زیاد استفاده می کنیم میدونیم در غیر این صورت باید به صورت تک تک فونت ها رو چک کنیم

بعضی وقت هام که پک فونت می خریم و مجبوریم که همه ی فوننت ها رو داخل پوشه فونت ها کپی کنیم و فارق از این که فقط چند تا از اون فونت بیشتر بدردمون نمی خوره 

مابقی فونت ها باعث میشه که سیستم به هنگام طراحی و انتخاب فونت خیلی سنگین بشه در خیلی از موارد واقعا دیگه نمیشه از سیستم به راحتی استفاده کرد 

ام یک خبر خوبی که می تونم به شما بدم برای مدیریت فونتها راهکاری پیدا کردم که می تونه برای هر کسی که با فونتها سر و کار داره موثر و کار ساز باشه

در این دوره چه نیازی برطرف میشه :

اگر شما می خواهید فونت ها رو بدون نصب چک کنید 

اگر شما می خواهید پوشه های مختلف فونت ها رو چک کنید و برای خودتان یک مجموعه از فونتهای منتخب درست کنید

اگر می خواهید برای انتخاب مدل فونت مورد نظرتون به سریع ترین حالت ممکن دست پیدا کنید

اگر می خواهید وقتی که یک پک فونت جدید ید بدون اینکه با فونتهای نصبی در سیستم قاطی شود 

اگر شما می خواهید مسائل فوق برای شما حل شود 

این برنامه و این دوره ی آموزشی کاملا برای شما آماده شده به همراه چندین راهکار دیگه 

طرحان آذین فونت ,خواهید ,کنیم ,میشه ,سیستم ,خیلی ,طراح هستید ,همراه آموزش ,مدیریت فونت ,برنامه مدیریت ,بهترین برنامه ,بهترین برنامه مدیریت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شب نما ، صبوحی فرزفایل kooshaideal پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مجله اینترنتی جوان خرید و فروش فلزیاب شرکت خزر حرف هاي من باشد براي نگفتن..:)) دکتر سید محسنی خوانیلر 2 خدمات الکترونیک قضاپی